Bodrum Yüz ve Cilt

Bodrum Yüz ve Cilt Bakımı

Sağlıklı ve duru bir görünüm elde etmek için cilt bakımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hijyenik ve son derece konforlu bir ortamda uygulanan cilt bakımı ile cildinizin temizlenmesini, beslenmesini ve nem kazanmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak uygulanan cilt bakımı ile siz de cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Tamamı dermatologlar tarafından test edilmiş malzemeler ile uygulanan cilt bakımı için sizi salonumuza bekliyoruz.

Cilt bakımı,

Makyaj

Sizin bile farkında olmadığınız güzelliklerinizi ortaya çıkarmak için profesyonel bir makyaj uygulaması yeterli olacak. Salonumuzda deneyimli makyaj uzmanları tarafından uygulanan profesyonel makyaj hizmeti ile kusursuz bir görünüm elde etmeniz mümkün. Estetik ve duru bir güzellik yansıtmanız için en kaliteli malzemeleri kullanarak yaptığımız makyaj bozulmadan ve dağılmadan uzun süre korunabiliyor. Porselen makyaj ve stüdyo makyajı için de salonumuzu tercih edebilirsiniz. Güzelliğinizi uzman ellere emanet edin.

Porselen makyaj,

Kaş alma,

Kaş Dizaynı

Yüz ifadesinde en belirleyici olan bölüm kaşlardır. Bakışların derinliğini dahi etkileyen kaş şeklinizi yeniden tasarlayabiliriz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen kaş dizaynı uygulaması ile yüz şeklinize en uygun kaşlara siz de kavuşabilirsiniz. Son dönemin trend kaş şekillerini yüzünüze kazandırabilir, daha etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliriz. Kaşlarınızın etkisini hafife almayın ve kaş dizaynı uygulamamız için bizi hemen arayın.

İpek kirpik,

Vizon kirpik,

Kirpik Lifting

Etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen kadınların gündeminde kirpik lifting var. Kirpiklerin çok daha güzel görünmesini sağlayan bu yöntem herkese uygulanabilir olmasıyla da dikkat çekiyor. Kalıcı makyaj uygulamalarından biri olarak değerlendirilen kirpik lifting popülerliğini gün geçtikçe artırıyor.

Kirpik Lifting Ne Demek?

Kirpiklerin kaldırılması ve kıvrılması işlemi genel olarak kirpik lifting ne demek sorusunun yanıtı oluyor. Bu işlem özel bir kimyasal solüsyon kullanılarak gerçekleştiriliyor ve kirpiklere estetik açıdan çok daha güzel bir görünüm kazandırılıyor. Kalıcılık süresinin de gayet makul olduğu düşünüldüğünde kadınların en çok tercih ettikleri işlemlerden biri olmasına şaşırmamak lazım. Kirpiklere rimel ile verilmeye çalışılan daha kalkık ve daha kıvrık şekil bu yöntem sayesinde kolaylıkla kazandırılabiliyor.

Kalıcı fondoten,

Ağda

Bodrum Yüz ve Cilt Bakımı

Sonraki

Saç Şekillendirme

Boya ve Şekillendirme

Önceki