Boya ve Şekillendirme

Boya ve Renklendirme

Boya

Saç modasında tüm trendleri yakından takip ederek en modern renklerle gerçekleştirdiğimiz saç boyama işlemiyle hayal ettiğiniz saç rengine kavuşabilirsiniz. Mükemmel beyaz kapatma özelliğine sahip, kaliteli ve güvenilir saç boyalarını kullanıyor, saça en az zarar verecek ürünleri tercih ediyoruz.

Tamamı son derece doğal bir görünüm sergileyen saç renkleri skalamız oldukça geniş. Saçınızın doğal rengi ne olursa olsun, açma işlemi uygulayarak dilediğiniz saç rengine sahip olmanızı sağlıyoruz. Doğal saç renginize ışıltı ve daha yoğun bir görünüm kazandırmak için de salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Dip boya ile seçtiğiniz saç renginin yeni çıkan saçlarınıza uygulanmasını sağlayabilir, en marjinal saç renklerinin profesyonel bir çalışmayla saçlarınıza kazandırılması için bizi hemen arayabilirsiniz.

Dip Boyası Nedir Nasıl Yapılır?

Saçlarınızın cilt renginize ve stilinize uygun şekilde, en ideal renge boyanmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Saç boyama işleminin ardından saçınızın bu rengi koruması için çeşitli bakım uygulamalarından da faydalanabilirsiniz. Saç boyama işleminin ardından saçlarınız uzadıkça, diplerde kendi rengi görünmeye başlar. Bu durumda sadece saç diplerinin boyanması gerekir. Bu işlem dip boyası nedir nasıl yapılır sorusunun yanıtı oluyor.

Saçların diplerine yapılan boyama işlemi dip boyası olarak adlandırılır. Saçlarını boyayan herkesin düzenli olarak dip boya işlemini de yaptırması gerekiyor. Ancak hangi sıklıkla dip boyasının yapılması gerektiği, saçların uzama hızına bağlı olarak değişiyor. Bu yüzden dip boya periyoduna dair sizlere net bir süre veremiyoruz.

Dip Boya İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Dip boya işlemi sadece boyama uygulaması yapılmış olan saçlar için uygulanıyor. Eğer saçlarınızın olduğundan çok daha açık bir renge boyanması için röfle işlemi yapıldıysa, bu defa diplerden çıkan doğal rengi değiştirmek için de dip boya değil, dip röfle işleminin yapılması gerekecektir.

Dip boyada saç boyası hazırlandıktan sonra doğal rengi tamamen kapatacak şekilde sürülür. İdeal süre beklendikten sonra saçlar yıkanır ve gerek görülmesi halinde cila uygulaması yapılabilir. Ancak cila her saç rengi için gereksinim duyulabilen bir işlem değil. Bu yüzden her dip boya uygulamasının ardından cila uygulamasına gerek duyulmuyor. Dip boya ve saç boya işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Dip uç boyama,
Renk değişimi,
Rütuş boyama
Röfle,baleyaj,
Ombre,
Ombre

 

Sonraki

Bodrum Yüz ve Cilt